Rodziców, którzy mają pytania dotyczące wstępnych obserwacji dzieci informujemy o możliwości spotkania z nauczycielami prowadzącymi grupę w określonym terminie.

Dla każdej grupy będą wyznaczone 2 terminy, grupa będzie podzielona na połowę, aby zapewnić komfortowe warunki spotkania.

Zainteresowanych rodziców prosimy o dostosowanie się do wyznaczonej daty i godziny.

Terminy spotkań w grupach:
GrupaDataGodzinaLista dzieci na dany dzień
Gr 328.1116.00Jan Dz. Julia Dz. Wiktor F. Zuzanna G. Oliwia J. Emilia K. Kajetan K. Barbara K. Wiktoria K. Zuzanna L. Mariia L. Mateusz M.
Gr 330.1116.00Kinga M. Liliana M. Andrii O. Kaja P. Yoanna P. Emil T. Alisa T. Maja W. Henryk W. Artur Z. Nela Ż.
Gr 421.1116.00Nikolaj B. Alicja B. Lena D.- P. Natalia G. Marcin i Michał J. Hanna J. Daria i Lena K. Maja K. Anna L. Kazimierz M.
Gr 429.1116.00Jakub M. Jan M. Wiktoria P. Jan R. Malina S. Matylda S. Piotr S. Igor T. Pola W. Blanka W. Leon Z. Eryk Z. Ostap H.
Gr 523.1116.00Grzegorz C. Lena C. Emilia G. Regina I. Natalia J. Oliwier K. Alan K. Nikodem K. Oscar K. Hanna K. Tobiasz L. Zuzanna Ł. Leszek M.
Gr 5 29.1116.00 Marcel M. Tymoteusz O. Apolonia O. Laura P. Filip P. Aleksandra S. Antonina i Tymoteusz S. Adam S. Sara T. Leon W. Antoni Z. Leonard Z. Szymon Ż.
Gr 622.1116.00Wojciech C. Sara D. Kornelia Gaw. Kornelia Got. Zofia G. Kacper J. Kornelia J. Beniamin K. Patryk K. Maja K. Emilia K. Sebastian K. Anna K.
Gr 627.1116.00Julia Ł. Jakub M. Apolonia N. Maksymilian N. Jan P. Mikołaj S. Wiktor S. Gabriela T. Hubert T. Jagoda T. Anna T. Aleksandra Wiś. Aleksandra Wit.

Grupy 1 i 2 ustalą terminy w najbliższym czasie.