ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

Zakończenie roku i pożegnanie starszaków 12.06.2024.

Żegnamy cię dziś przedszkole, szkoła już woła nas! Nie martw się tylko bardzo, bo wpadniemy tu jeszcze nie raz.

Zatęsknimy za naszymi misiami, za lalkami i za klockami, odwiedzimy cię jeszcze na pewno i wspominać cię będziemy nocami.

.
Dni Bieżanowa 26.05.2026.

Na tegorocznych Dniach Bieżanowa wystąpiły grupy:

Granatowe Smoki z piosenką „Jaś i Małgosia”,

Zielone Smoki z „Tańcem Alladyna”,

Białe Smoki z tańcem „Polonez”

.

W tym roku Majowy Piknik Rodzinny przebiegł pod hasłem „Witajcie w naszej bajce!” W części artystycznej przybyła do nas Baba Jaga z Jasiem i Małgosią, małe, ale dzielne Krasnoludki, Czerwony Kapturek i Smerfy, którym niestraszny jest Gargamel. Na latającym dywanie przyleciał Alladyn z dalekiego Agrabahu, a Kopciuszek zaprosił wszystkich na bal, który rozpoczął się pięknym Polonezem. Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenkę „Na Majówkę”. Wszystko udało się znakomicie, choć pogoda nie była by sobą, gdyby nie postraszyła nas deszczem. Lecz nie jesteśmy bojaźliwi i zaczęliśmy wesołą zabawę. Przybyło wielu ciekawych gości: Straż Miejska, Policja, Straż Pożarna. Można było wziąć udział w wielu atrakcjach: były dmuchane zamki, malowanie buzi, sportowy tor przeszkód, sadzenie roślin we własnoręcznie ozdobionej doniczce. Można było samemu zrobić sobie gniotka, albo wziąć udział w loterii przygotowanej przez Radę Rodziców. A jak ktoś zgłodniał miał do wyboru smakołyki z kawiarenki, grilla, albo popcorn lub watę cukrową czy lody. Odbył się też tradycyjny konkurs ciast.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasz piknik był tak wspaniały – pracownikom, rodzicom, DZIECIOM NASZYM KOCHANYM oraz zaproszonym gościom.

Fajnie, że mogliśmy się spotkać!!!

. W dniu 24.04.2024 czworo dzieci z grupy Białych Smoków reprezentowało nasze przedszkole w międzyprzedszkolnym konkursie Bezpieczny Przedszkolak organizowanym przez Straż Miejską w Krakowie i Samorządowe Przedszkole nr5. Dzieci świetnie się bawiły i wspaniale poradziły sobie z zadaniami konkursowymi.
KONKURS BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK
Występ Białych Smoków na powitanie Wiosny 20.03.2024.
Wizyta w Szkole Podstawowej nr124
Białe Smoki w Kopalni Soli w Bochni
WIZYTA NA BIEŻANOWIANCE

   

I kolejny Piknik Rodzinny za nami. Ten odbył się pod hasłem „Bo najlepiej jest z Rodziną”. Choć pogoda nieźle nas wystraszyła popołudniową ulewą. Na szczęście nasze zamówienie na pogodę nie zostało anulowane. Każda grupa włożyła swój niepowtarzalny wkład w występ dla rodziców, dzieci zaprezentowały się znakomicie. Po występach na gości czekały różne atrakcje: dmuchane zamki, spotkanie z Policją, Strażą Pożarną i Strażą Miejską. Można było pomalować sobie buźkę, dostać zwierzątko z balonika, wziąć udział w zawodach sportowych, albo kupić los w loterii. Była wata cukrowa, popcorn, a jeśli ktoś zgłodniał, mógł posilić się w kawiarence kiełbaską, pysznym ciastem, albo smakołykami na stoisku z daniami ukraińskimi. A – bo tegoroczny Piknik miał też ważną ideę jaką była integracja z Ukrainą. Dlatego też wszyscy razem mogli śpiewać, bawić się na przykład robiąc wspólnie flagi obu narodów, korale w barwach narodowych czy układać puzzle.

Chcemy podziękować wszystkim, dzięki którym Piknik się odbył – Kochani, dziękujemy że jesteście z nami!!!

. .
No Title
Praca grupowa z okazji Dnia Ziemi- Ameryka Południowa

   
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE BIAŁYCH SMOKÓW
 
Wyjazd do Obserwatorium w Niepołomicach
Praca plastyczna Mikołaj
Jabłka, gruszki, śliwki – w sadzie jest owoców wiele

Szanowni Rodzice,

25 maja 2018 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Samorządowe Przedszkole Nr 135 im. Księcia Kraka w Krakowie, szanując prawo do prywatności Rodziców, Opiekunów Prawnych i Państwa dzieci, podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie  danych osobowych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług. W związku z tym wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu przedszkolnej strony internetowej, w szczególności w zakresie zamieszczania właściwych informacji i zdjęć w przedszkolnej Galerii. Z poważaniem Jolanta Gorlewicz-Bąk Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 135 im. Księcia Kraka w Krakowie