Informujemy, że z chwilą publikacji zdjęć dzieci na stronie www. Przedszkola, wprowadzamy zakaz kopiowania oraz rozpowszechniania w/w zdjęć z przedszkolnej strony internetowej.

 

Praca plastyczna sensoryczna- piłka zdobiona farbami rosnącymi

Wycieczka "Brzozowy Zakątek"

Dziś Pomarańczowe Smoki odwiedziły ranczo "Brzozowy Zakątek" w Trąbkach. Swoją wycieczkę zaczęliśmy od spaceru po lesie, przejściu przez mostek, przypomnienia wiadomości o zwierzętach i ptakach żyjących w lasach Polski i na jeziorach oraz sprawdzeniu swoich umiejętności fizycznych podczas zejścia stromą ścieżką z użyciem liny. Udało nam się znaleźć kilka grzybów ( w tym hubę) i dotknąć mech.  Po urokliwej wycieczce Smoki udały sie nakarmić cztery alpaki ( i pogłaskać) oraz odwiedzić sympatycznego osiołka i dwa konie. Niektórzy okazali się ogromną odwagą, niektórzy się troszkę bali, ale z pomocą Pań nabyli zaufania do zwiarząt.

Niestety pogoda nie pozwoliła nam na przejażdżkę na koniu ani na swobodne zabawy na wiejskim placu zabaw, nasza cudowna wycieczkę zakończyliśmy zajadając parówki z ogniska 🙂

Dzień Przedszkolaka Nasze portrety
Nasze portrety
Dobre maniery znamy i zasad przestrzegamy
Dobre maniery przedszkolaka

 

 

Szanowni Rodzice,

25 maja 2018 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Samorządowe Przedszkole Nr 135 im. Księcia Kraka w Krakowie, szanując prawo do prywatności Rodziców, Opiekunów Prawnych i Państwa dzieci, podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie  danych osobowych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług. W związku z tym wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu przedszkolnej strony internetowej, w szczególności w zakresie zamieszczania właściwych informacji i zdjęć w przedszkolnej Galerii.

                                                                                    Z poważaniem

                                                                                   Jolanta Gorlewicz-Bąk
                                                                                   Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 135 im. Księcia Kraka
                                                                                   w Krakowie