Szanowni Rodzice,

chciałbym zaprosić Państwa do udziału w dwóch projektach, które realizowane są w okresie wakacyjnym oraz od nowego roku szkolnego.

Pierwszy z nich, to bezpłatne spacery z przewodnikami po Krakowie (oferta zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci). Spacery odbywają się w 4 weekendy lipca oraz w każdy weekend sierpnia, a zapisy są cykliczne. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.krokzakrokiem.krakow.pl. Cały projekt trwa do października br.

Drugi, to wyjazdy na zielone szkoły dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i średnich, do miejskich ośrodków wypoczynkowych. Zapraszam do zapisów na turnusy we wrześniu, październiku i listopadzie br. (zapisu dokonuje nauczyciel klasy). Koszt wyjazdu to 180 zł za turnus 5- dniowy i 120 zł za turnus 4- dniowy. Zielone szkoły odbywają się w Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych – filia Centrum Młodzieży w Krakowie (szczegóły: www.cmjordan.krakow.pl) oraz w Górskim Ośrodku „Pod Durbaszką” – filia Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza” przy ul. Reymonta (szczegóły: mdk-dh.krakow.pl).
Szczegółowe informacje odnajdą Państwo również na grupie FB Integracja

Międzypokoleniowa Kraków

Zachęcam do udziału,

Tomasz Daros

Radny Miasta Krakowa