I kolejny Piknik Rodzinny za nami.

Piknik został zrealizowany przy współpracy z wolontariuszami z Banku Pekao SA i przy wsparciu Fundacji Banku Pekao SA. Pod hasłem „Razom- poznajemy się”, kryła się integracja dzieci z Polski i z Ukrainy, nie tylko naszego przedszkola, ale również z lokalnej społeczności.

Choć pogoda nieźle nas wystraszyła popołudniową ulewą. Na szczęście nasze zamówienie na pogodę nie zostało anulowane. Każda grupa włożyła swój niepowtarzalny wkład w występ dla rodziców, dzieci zaprezentowały się znakomicie. Po występach na gości czekały różne atrakcje: dmuchane zamki, spotkanie z Policją, Strażą Pożarną i Strażą Miejską. Można było pomalować sobie buźkę, dostać zwierzątko z balonika, wziąć udział w zawodach sportowych, albo kupić los w loterii. Była wata cukrowa, popcorn, a jeśli ktoś zgłodniał, mógł posilić się w kawiarence kiełbaską, pysznym ciastem, albo smakołykami na stoisku z daniami ukraińskimi. A – bo tegoroczny Piknik miał też ważną ideę jaką była integracja z Ukrainą. Dlatego też wszyscy razem mogli śpiewać, bawić się na przykład robiąc wspólnie flagi obu narodów, korale w barwach narodowych czy układać puzzle.

Chcemy podziękować wszystkim, dzięki którym Piknik się odbył – Kochani, dziękujemy że jesteście z nami!!!

FOTORELACJA W GALERIACH POSZCZEGÓLNYCH GRUP

.