Przedszkole brało udział w projekcie realizowanym przez

Fundację Internationaler Bund Polska, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa, Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF

Projekt zakładał udostępnienie dzieciom osób uciekających przed wojną w Ukrainie ( dotyczy wyprawek), które uczą się w placówkach edukacyjnych oraz wszystkich innych uczniów i uczennic uczęszczających do ww. placówek edukacyjnych (dotyczy zestawów) na terenie Gminy Miejskiej Kraków.

Dzięki udziałowi w projekcie przedszkole otrzymało sześć wielkich pudeł z zestawami wczesnoszkolnymi.

Zestawy zawierały wiele niezwykle przydatnych artykułów, np kredki różnego rodzaju, bruliony z kartkami, modeliny, nożyczki, gumki, strugaczki, pisaki, książeczki dla dzieci najmłodszych, gry, zabawki, układanki itp., które będziemy mogli wykorzystać w pracy z dziećmi, poza tym mogliśmy obdarować Ukraińskie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola przygotowując dla nich paczki.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OTRZYMANĄ POMOC.