Szanowni Państwo! Kochane dzieci!

 

W tym roku bierzemy udział w programi CZYTANIE MA MOC !

Czytanie ma moc w każdym wieku! A może nawet im się jest mniejszym, tym moc bywa silniejsza!

Chcemy pokazać przedszkolakom „moc przytulania Misia”, bo od kołyski wiadomo, że to ważna sprawa (Miś zwany Paddington M. Bond). Odkryjemy wspólnie moc przyjaźni i co się dzieje z człowiekiem, kiedy jej zabraknie (Mój wieloryb B. Davies). Będziemy bawić się słowami i śledzić sekrety przedmiotów z naszych domów (Wierszyki domowe Michała Rusinka). A na koniec odkryjemy mega moc filozofowania, bo wiadomo nie od dzisiaj, że dzieci robią to najlepiej (Jestem. Filozoficzne pytania, które zadają sobie dzieci Hanny Łupińskiej).

Można zapoznać się bliżej z akcją na stronie: https://czytaniemamoc.pl/warsztaty-dla-przedszkoli/

 

Z pozdrowieniem czytelniczym

Pani Agnieszka & Pani Ania