Drodzy Rodzice

W skrócie przypominamy organizację pracy przedszkola.

Przedszkole jest czynne w godzinach 6.30 – 17.00.

Dzieci przyprowadzane są do godziny 8.30, po jej upływie Przedszkole zostanie zamknięte w celu wykonania niezbędnych czynności dezynfekcyjnych ( czynności higieniczne dzieci, śniadanie o godzinie 9.00).

Przedszkole ponownie będzie otworzone od godziny 12.30 do 13.00 i po obiedzie (godz.12.00) będzie można odebrać dzieci.

Następnie Przedszkole ponownie zostanie zamknięte i możliwy będzie odbiór dzieci po godzinie 15.00 ( 14.30 podwieczorek).

Na pierwsze dni bardzo prosimy o przychodzenie po odbiór dzieci z dowodami osobistymi ( rodzice dzieci nowoprzyjętych oraz osoby upoważnione do odbioru dzieci) w celu potwierdzenia tożsamości osoby przejmującej opiekę nad dzieckiem.

Już od pierwszego dnia prosimy o wyposażenie dziecka w woreczek ( podpisany) z rzeczami na przebranie w razie potrzeby ( koszulka, spodenki, skarpetki, bielizna ).

Zapraszamy:)