Szanowni Rodzice,
25 maja 2018 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Samorządowe Przedszkole Nr 135 im. Księcia Kraka w Krakowie, szanując prawo do prywatności Rodziców, Opiekunów Prawnych i Państwa dzieci, podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie danych osobowych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług. W związku z tym wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu przedszkolnej strony internetowej, w szczególności w zakresie zamieszczania właściwych informacji i zdjęć w przedszkolnej Galerii.
Z poważaniem
Jolanta Gorlewicz-Bąk
Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 135 im. Księcia Kraka w Krakowie
I kolejny Piknik za nami. Ale na pewno zostanie w naszej pamięci. Piknik rozpoczął się występem dzieci, a jego tematem przewodnim był „Dzień Mamy i Taty” – dzieci chciały w ten sposób podziękować kochanym rodzicom za wszystko co dla nich robią. Smoki z każdej grupy ubrały stroje w swoim kolorze i zaśpiewały najpiękniejsze piosenki dla mamy i taty. Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenkę „Na Majówkę”. Wszystko udało się znakomicie, choć chmury trochę straszyły. Ale nic to – nas nie tak łatwo przestraszyć, więc rozpoczęliśmy zabawę. Jak co roku przyjechała do nas Straż Miejska i Straż Pożarna, które mimo napiętego harmonogramy znalazły dla nas czas – dziękujemy! Można było wziąć udział w wielu atrakcjach: były dmuchane zamki, malowanie buzi, sportowy tor przeszkód, robienie bransoletek, warkoczyków, zdrapywanki, kreatywne druciki, można było puszczać ogromne bańki mydlane. Mamy z Rady Rodziców zorganizowały loterię i zawody rodzic – dziecko; obie te atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem przybyłych osób. A jak ktoś zgłodniał miał do wyboru smakołyki z kawiarenki, grilla, albo popcorn lub watę cukrową czy lody. Odbył się też tradycyjny konkurs ciast. Odwiedziło nas też sporo naszych absolwentów, niektórych trudno było poznać, tak wyrośli. Aż się łezka zakręciła w oku…
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasz piknik był tak wspaniały – pracownikom, rodzicom, dzieciom naszym kochanym oraz zaproszonym gościom.
Dobrze było Was zobaczyć!!!







I kolejny Piknik Rodzinny za nami. Ten odbył się pod hasłem „Bo najlepiej jest z Rodziną”. Choć pogoda nieźle nas wystraszyła popołudniową ulewą. Na szczęście nasze zamówienie na pogodę nie zostało anulowane. Każda grupa włożyła swój niepowtarzalny wkład w występ dla rodziców, dzieci zaprezentowały się znakomicie. Po występach na gości czekały różne atrakcje: dmuchane zamki, spotkanie z Policją, Strażą Pożarną i Strażą Miejską. Można było pomalować sobie buźkę, dostać zwierzątko z balonika, wziąć udział w zawodach sportowych, albo kupić los w loterii. Była wata cukrowa, popcorn, a jeśli ktoś zgłodniał, mógł posilić się w kawiarence kiełbaską, pysznym ciastem, albo smakołykami na stoisku z daniami ukraińskimi. A – bo tegoroczny Piknik miał też ważną ideę jaką była integracja z Ukrainą. Dlatego też wszyscy razem mogli śpiewać, bawić się na przykład robiąc wspólnie flagi obu narodów, korale w barwach narodowych czy układać puzzle.
Chcemy podziękować wszystkim, dzięki którym Piknik się odbył – Kochani, dziękujemy że jesteście z nami!!!
Robotyka






Nadleśnictwo w Niepołomicach


































































Szanowni Rodzice,
25 maja 2018 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Samorządowe Przedszkole Nr 135 im. Księcia Kraka w Krakowie, szanując prawo do prywatności Rodziców, Opiekunów Prawnych i Państwa dzieci, podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie danych osobowych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług. W związku z tym wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu przedszkolnej strony internetowej, w szczególności w zakresie zamieszczania właściwych informacji i zdjęć w przedszkolnej Galerii.
Z poważaniem
Jolanta Gorlewicz-Bąk
Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 135 im. Księcia Kraka w Krakowie

