Szanowni Państwo,
W imieniu zespołu badawczego Uniwersytetu Jagiellońskiego zwracamy się prośbą o włączenie się  w prowadzone badania na terenie Krakowa.

Szanowni Rodzice,  

Uniwersytet Jagielloński zaprasza Państwa do wzięcia udziału w badaniu. Załączona do tej wiadomości ankieta jest częścią dużego europejskiego projektu badawczego PLAN’EAT: Food systems transformation towards healthy and sustainable dietary behaviour, finansowanego ze środków programu Horyzont Europa. Badanie ma na celu zdiagnozowanie przeszkód w poprawieniu diety dzieci w kierunku zdrowszej i bardziej zrównoważonej. Wypełnienie ankiety zajmie około 15 minut. Jesteśmy wdzięczni za poświęcenie nam tego czasu. Wszystkie odpowiedzi są zbierane anonimowo.

Jeśli wyrażają Państwo chęć udziału w badaniu, prosimy o kliknięcie w poniższy link:  https://diagnozuj.edu.pl/index.php?r=survey/index&sid=775721&lang=pl

Jeśli posiadają Państwo starsze dzieci (w wieku 12-16 r.ż), prosimy o zachęcenie je do samodzielnego wypełnienia ankiety i przekazanie im poniższego linku: https://diagnozuj.edu.pl/index.php?r=survey/index&sid=621116&lang=pl

Z poważaniem

Barbara Ostafińska-Molik

W imieniu zespołu:

Dr hab. Ewa Kopczyńska, prof. UJ, Instytut Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierowniczka badania

Dr n. o zdr. Ewa Błaszczyk-Bębenek, Zakład Badań nad Żywieniem i Lekami Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Dr Barbara Ostafinska-Molik, Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego

Dr n. med. Beata Piórecka, Zakład Badań nad Żywieniem i Lekami Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Dr Agata Rejowska, Instytut Socjologii Uniwersytetu

Ankieta_pełna (do wgladu RODZICE)